O firmie

Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1973 roku. Od tego czasu naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Dzięki temu zapracowaliśmy sobie na dobra opinię w branży jako firma szanująca każdego klienta, starając się, sprostać jego oczekiwaniom. Produkujemy nagrobki, pomniki granitowe, a także inne wyroby z granitu. Bazujemy na długoletnim doświadczeniu, przez co gwarantujemy solidnie wykonanie i doskonałą jakość oferowanych wyrobów. Zakład kamieniarski Wodzisław, usługi kamieniarskie Wodzisław – właśnie znalazłeś najlepszą ofertę, nie czekaj, sprawdź!

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjnym, w związku z czym jesteśmy w stanie wykonać wiele wzorów nagrobków, a także różne usługi kamieniarskie zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. Działamy głównie na terenie miast Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz, Rydułtowy, Jastrzębie i okolice.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która będzie sukcesywnie rozszerzana. Zapraszamy również do osobistego odwiedzenia siedziby naszej firmy.